Velikonoce s Radečkem a Žlutým psem

Čtvrtek, 23.3.2017

Velikonoční městečko na náměstí Republiky se otevře pro (nejenom) Havířovany už v pátek 7. dubna. V bohatém doprovodném programu vystoupí například šumperská kapela O5 a Radeček, Žlutý pes s Ondřejem Hejmou nebo Dalibor Janda se svou dcerou Jiřinou Annou Jandovou.

Velikonoční městečko zpestří předvelikonoční čas od 7. do 12. dubna. Tradičně zve na pletení karabáčů, malování, kraslic a ukázky lidových řemesel. Na náměstí Republiky najdeme také dětský ranč a prodejní stánky se specialitami, výtvarné skleněné stánky otevřou Asterix, Don Bosco a Santé. Na hudebním pódiu se vedle populárních kapel vystřídají dechové hudby a cimbálová muzika.

O a Radeček vystoupí hned po otevření Velikonočního městečka v pátek 7. dubna od 18 hodin. V sobotu přijede Žlutý pes, v neděli Dalibor Janda se svou dcerou a kapelou Prototyp. Poslední skupinou,která na náměstí Republiky v předvelikonočním týdnu zahraje, budou ve středu 12. dubna Synkopy 61.

Celý program Velikonočního městečka hledejte na http://www.mkshavirov.cz/detail/499-velikonocni-mestecko-2017/.

Nový videoklip skupiny O5 a Radeček "Budu rád" si přehrajete na http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/zpevak-o5-a-radecek-se-svlekl-v-....

Autor: 
Petr Sobol