Truck Show zvedne adrenalin a ekologicky zlikviduje autovraky

Čtvrtek, 5.5.2016

Ve druhém květnovém týdnu si mohou příznivci truck show přijít pro svoji dávku adrenalinu na parkoviště u HM Tesco. Bravurní kousky s automobily a automobilovými vraky tam předvede Monster Truck Show Zelenay. Zájemci si navíc mohou nechat ekologicky zlikvidovat své dosluhující automobily. Potvrzení určitě dostanou.

Monster Truck Show je automobilové kaskadérské vystoupení, kde tým kaskadérů předvádí se svými vozy nebezpečné a dechberoucí kousky. Příznivci show se mohou těšit na gumování, smyky, úhybné manévry, průjezd ohnivou bariérou či jízdu po dvou kolech se zapojením diváků. Tečku udělá jízda dvou monster trucků, které svými obřími koly rozdrtí vozy pod sebou. 

"Vznik naší kaskadérské show sahá daleko do minulosti. Působí zde už několikátá generace zabývající se automobilovou show. Své uměni naši předchůdci předváděli i v zahraničí. Velký úspěch sklidili se svým představením také v bývalém SSSR. Naše skupina vznikla před 6 lety. Zakladateli byli Tomáš Zelenay a Emil Chaloupka. Cokoliv uvidíte na našem skvělém představení, od malého šroubku až po obří monster, je vyrobeno vlastní pílí a šikovností zakladatelů. Zakládáme si na propagování nejenom skvělé zábavy, ale především českého umu," představuje se tým Monster Truck Show Zelenay.

Jejich show není pouze o jízdě autem po dvou kolech nebo projíždění ohněm s kaskadérem na kapotě, ale hlavně o likvidaci dosluhujících a nepotřebných osobních aut monster truckem. Na každém vystoupení se takto slisují minimálně dvě auta. Při sto padesáti vystoupeních ročně to dělá pěknou spotřebu. A právě následující informace může některé řidiče, kteří neví, co ze svými ojetými miláčky, zaujmout a inspirovat.

“Na plakátech máme napsáno, že rádi zbavíme lidi jejich starých aut. Když má někdo zájem, tak nás kontaktuje a my auto odvezeme. Dokonce se může jít i bezplatně rozloučit se svým miláčkem na naše vystoupení. Vraku pak zajistíme ekologickou likvidaci a potvrzení pošleme bývalému majiteli,“ vysvětluje zakladatel show Tomáš Zelenay. Nabídku vozidla můžete zaslat na e-mail: monstertruckshow@seznam.cz.

Havířovská autoshow se odehraje ve středu 11., čtvrtek 12. a pátek 13. května vždy od 17 hodin.

Autor: 
Petr Sobol