Na Havířovských slavnostech 2016 vystoupí Kryštof

Pátek, 17.6.2016

Poté, kdy oživený Havířov v květech přestává být každoroční událostí roku ve městě a letos se nekoná, stávají se zlatým hřebem a akcí číslo jedna na poli masové kuturní zábavy Havířovské slavnosti. Ty budou tentokrát o něco dražší.

Namísto někdejšího třídenního programu se letošní Slavnosti odehrají stejně jako loni ve dvou dnech, v pátek 2. a v sobotu 3. září. Za jednodenní vstupenku zaplatíme dvě stovky, pro seniory nad 65 let je vstup za 150 Kč, pro děti zdarma.

Zato program Havířovských slavností 2016 je velmi kvalitní. Do koncertního maratonu vplujeme s vítězem červnového Festiválku v Letním. V pátek se můžeme těšit na koncertní vstupy kapel Lake Malawi a Iné Kafe, zlatými hřeby a magnetem pro návštěvníky prvního dne se jistě stanou Lou Bega a Kryštof se Srdcebeatem.

V sobotu se především pamětníci a návštěvníci seniorského věku mohou těšit na nestárnoucí hity Yvetty Simonové a Josefa Zímy. David Koller přiveze do Havířova svůj Band, Petr Bende strhne publikum nejenom svou energií, ale také společným koncertem s Cimbál Big Bandem. Sobotními hvězdami ze zahraničí budou Natalie Imbruglia a Nightwish. Natalie Imbruglia je australská zpěvačka, skladatelka, herečka a modelka. Metalová kapela Nightwish je z Finska a v letošním roce slaví dvacetiny.

Autor: 
Petr Sobol

Komentáře

K Vašemu příspěvku mám jen jednu malou připomínku.Slavnosti nebudou kratší,už v loňském roce byly dvoudenní.

za upozornění. Už jsem to dal do pořádku.