TOM A JEFF a jejich ASBOOK pobaví černým humorem Club Centrum

Čtvrtek, 29.10.2015

Amatérský divadelní soubor TOM A JEFF představí v sobotu 7. listopadu v Klubu Centrum ve stejnomenném havířovském kině autorskou hru "ASSBOOK". Představení obsahující - jak varuje plakát - černý humor začíná v 19 hodin.

"Hra - NĚMÁ BARIKÁDA – je vzdáleně inspirována stejnojmenným dílem Jana Drdy, ale rozhodně není jeho adaptací. Děj se odehrává ve válce, ale záměrně neuvádíme kdo, kdy, kde a s kým bojuje. Hlavními hrdiny jsou dva vojáci – přátelé? Nepřátelé? Ale hlavně, jsou to stále jen lidé se svými lidskými potřebami, sny a touhami, kteří jen plní rozkazy. Mezi nimi však nestojí pouze barikáda, ale také dívka Naďa, která má v blízkosti barikády dům a svou přítomností, naivitou a ženským pohledem na svět rozbíjí jejich stereotypní každodenní válečný život. Slovo barikáda tak nabírá hned několik významů…nesymbolizuje pouze onu hromadu. Našimi zbraněmi je opět svérázný a černý humor, bez něj bychom to ani nebyli my," zve na své představení na webových stránkách Clubu Centrum soubor TOM A JEFF.

Vstupenky stojí v předprodeji 10 a na místě 110 Kč!!! Předprodej vstupenek včetně rezervace místenek probíhá od 24. října v Kinokavárně Centrum, rezervaci lze provést také na e-mailové adrese clubcentrum@post.cz.

"Pouze 100 vstupenek v prodeji, aby měl každý dobrý výhled a náležitý komfort ... Vstupenky číslovány jako v divadle. Každá vstupenka je zároveň místenka. To vše za dest Ká ... no neber to !!!," dočteme se na facebookové adrese Tom a Jeff v Centrumu - "ASSBOOK".

(Foto: facebook.com)

Fotogalerie: 
Autor: 
redeakce